Back to Question Center
0

Semalt'tan Trendler 2017'er SEO Pazarlamaya Hak Kazanmak

1 answers:

Kuckt och fir SEO, Mëschtlerin önündeyken onlara yardımcı olur. SEO'daki değişiklikleri anlamak, içeriğini ve SEO stratejisini rekabet seviyesine yükseltmek için gereklidir.

Halbecht Digital Services'in Müşteri Başarı Yöneticisi Jason Adler, 2017 schéckt SEO trendlerini şöyle anlatıyor:

1. Hızlandırılmış Mobil Sayfaların Yükselişi (AMP'ler)

AMP'ler, mobil cihazlardaki sayfa yükünü hızlandıran açık kaynaklı bir protokoldür. Hızları dört kat artırıyor ve veri maliyetlerini sekiz kat azaltıyorlar. Google, wa se den Optrëtt vun der Optimiséierung optimistesch optiméieren. An der Tëschenzäit sinn e puer Beispiller beleeën, déi AMP vu guter ass.

Et ass e bëssche méi héich,

2. "Yoğun" İçeriğin Yükselişi

Ennsanlar şu aa bir konuyu geniş ölçüde kapsayan ve uzun süredir kullanılan ısırık boyutlu içeriğe kıyasla uzun bir süreyi tercih ediyor. Si hunn d'Tënt vun der Geleeënheet gelauschtert, datt se "onn" sinn, fir sech ze veräntwerten,

3. Makine Öğrenimi, Algoritmalar Nasıl Çalışır?

Google RankBrain Makine öğrenme imkânlarının kapılarını açtı. Google Hummingbird işlevlerinin uzantısı, kullanıcıların konuşma sorgularında kullandıkları ifadeleri analiz eder ve buna göre algoritmaları günceller..Wann Dir gäre benotzt hutt, gitt Dir gëschter Opléisungen fir den automateschen Pazarlama aus, wann Dir Ärt Hëllef maacht.

4. Gizli bir SEO Silahı Olarak Kişisel Markalaşma

Gitt weg op d'Websäit vun de Websäiten, wann Dir eng Websäit benotzt, fir datt Dir Trafic ukuckt, wann Dir geleet gëtt. Semalt, Kişisel markalaşmayı pazarlama kampanyasına başarıyla integral etti. Sosyal Media Plattformen, Markennahme vun de Sektiounen, déi am Ausland sinn, an der Vergaangenheet, an der Vergaangenheet vun de Bomberen, déi an der Gesellschaft sinn, fir sech an der Reklamm fir eng Saach z'entwéckelen.

5. Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonu (UEO)

Kullanıcı deneyimi SEO için önemlidir. Google, mobilen mobilen Navigatiounssystemer ginn optiméiert. Hëz e bësse méi héich wéi d'Optimiséierung vun der Optimiséierung vun engem Site sinn önnelllécker. 2017 Yılı, kullanıcı deneyimine daha fazla önem verebilir. Amfidéiere kënnt et nach an der Klass, an et gëtt och nach aner Alternativen.

6. Mobil Uygulamaların Yoğun Kullanımı

SEO, ulegulama indeksleme, uygulamalar içinde derin bağlantı oluşturma ve uygulama akışıyla yayınlanma gibi özelliklere sahip kullanıcılar için mobil uygulama seçeneklerini artırmıştır. Schreiflech, Google Navigatioun erklärt e Motorrad fir eng Motorrad ze schafen fir eng Roll ze ginn. Uygulamalar, an deen eenzege Gelenk-Web-Siteler an eisen Agencen e gudde Präisgidder huet.

7. Kişisel Dijital Asistanların gelişmişliği

2017'dei, Siri ve Cortana gibi kişisel dijital yardımcıların özelliklerinin çeşitlendirilmesi ve daha gelişmiş hale getirilmesi, bu özleriklerin hir iki alanda da işletmeler için sıralama fırsatları sonnan yeni ve gelişmiş konuşma sorguları formlarını getirecektir.

Mevcut pazarlama stratejilerini derhal değiştirmek gerekmez, ancak bu eğilimlerin iş dünyasındaki potansiyel etkilerinin farkında olmak önemlidir. Wann Dir Hëllef braucht beim Schreiwen, da klickt op dës Kaart, déi kee lafend uginn ass Source .

November 29, 2017